Hakkımızda

HAKKIMIZDA


Enerjisini başarılı olmanın verdiği hazdan ve eğlenerek çalışabilmesinden alan MYZCO ekibi, müşterilerine sağladığı esnek çözümler, keskin hedefler ve hedef kitleyi markayla bütünleştirebilme başarısıyla sektöründe önemli bir konuma gelmiştir. İşimiz, müşterilerimizin karlılığını arttırmak için, interaktif platformu nasıl kullanacağımızı belirlemektir. Yaratıcı performansımıza inanan, perspektifi geniş müşterilerle çalışmaktayız. İşimizde istenilen unsurları özümsemekte, düşüncelerimizi teknoloji ile harmanlayarak ortaya çıkarmaktayız.


MYZCO nasıl çalışır?


MYZCO, müşterilerine interaktif çözümler sunan, marka ve kurum kimliğini internet ortamında başarı ile hayata geçiren, yeni medya alanında fark yaratmayı hedefleyerek çalışmalarını sürdüren yenilikçi bir tasarım ajansıdır. Başarısını; stratejik düşünme gücünden, müşteri ihtiyaçlarına odaklanabilmesinden, teknolojiyi doğru ve yerinde kullanabilme becerisinden, geliştirdiği teknolojik yeniliklerden ve müşterinin kendisine olan güveninden alır. MYZCO, Gerçekleştirdiği her projede “başarı” unsurunu ön planda tutar. Müşteri taleplerini genişletir ve projenin her aşamasında hem müşteriye hem de kullanıcıya fayda getirecek yenilikleri kurgular ve uygular.


MYZCO neyi hedefler?


Başarıya ulaşmak için ortaya çıkan işin estetiği kadar ekonomisi ve ergonomisini de birlikte gözetir. Verimli bir çalışma gerçekleştirmek, başarıya koşmak, hedeflere ulaşmak MYZCO için her zaman para kazanma dürtüsünün önünde yer alır. Bu yüzden her proje özel, her çalışma bir heykeltraş yontusu gibi biçim alır. Butik hizmet anlayışı ile sektöre göre değil, müşteriye göre hizmet üreten MYZCO’nun bu sayede her projesi bir diğerinden önemli çizgilerle ayrılır. Müşterilerimize iyi hizmet verdiğimizde mutlu oluyoruz.